top of page

Misja Freebody Online

Cel. Freebody Online - Trener Online stawia na kontakt oraz łatwy dostęp do trenera personalnego online  Grzegorza Wichrzyckiego za pomocą platformy treningowej. Rozwiązanie to umożliwia trening w każdym miejscu o dowolnej porze dnia według rozpisanego planu treningowego. 

Wyjątkowość. Freebody Online - Trener Online kieruje się najważniejszym aspektem treningowym jakim jest indywidualne podejście do trenującego pod każdym względem. Bieżące modyfikacje treningowe i aktualizowanie parametrów treningowych dostosowanych do aktualnego poziomu wydolności, siły oraz wytrzymałości sprawia, że trening online jest indywidualnie planowany i maksymalnie dostosowany do osiąganego celu. 

 

Analiza. Czynnik znaczący, który warunkuje wyjątkowość usługi. Do osiągnięcia celu za pomocą treningu oraz diety potrzebna jest precyzyjna i wnikliwa analiza ćwiczącego, nie tylko pod względem parametrów fizycznych, ale także upodobań, zdrowia, nawyków żywieniowych oraz aktywności fizycznej. Na podstawie analizy osoby trenującej możliwe jest dokładne zaplanowanie procesu treningowego oraz diety, które pozwalają w bezpieczny i zrozumiały sposób osiągnąć założony cel. 

Mobilność. Aplikacja mobilna pozwala na łatwy dostęp do treningów bez względu na miejsce pobytu czy strefę czasową. Oprócz tego za pomocą aplikacji  treningowej możliwy jest kontakt z trenerem personalnym online, dostęp do ćwiczeń w formie video, uzupełnianie danych treningowych. 

Motywacja. Bieżąca kontrola procesów treningowych, postępu osiąganego celu oraz ciągły kontakt - czynniki, które warunkują idealną współpracę  oraz zapewniające efekt treningowy i dietetyczny na linii trener personalny online - trenujący. 

O mnie

Grzegorz Wichrzycki

trener personalny, trener online

Karierę zawodową jako trener personalny rozpocząłem w 2011 roku. Od 2014 roku jestem właścicielem firmy Freebody Grzegorz Wichrzycki, która świadczy usługi treningu personalnego oraz treningu online.

 

Moje działania treningowe prowadzę w różnych obszarach, zarówno na polu rekreacyjnym,  jak i w sporcie zawodowym oraz w branży modelingowej. 

Zdobyta wiedza teoretyczna i praktyczna sprawia, że moi podopieczni osiągają zamierzone wyniki.

Edukacja:

  • Trener personalny (REPs Polska EQF Level 4)

  • Instruktor siłowni (REPs Polska EQF Level 3)

  • mgr kierunku Wychowanie Fizyczne (AWF Katowice)

  • absolwent studiów podyplomowych - - Odnowa Biologiczna (AWF Katowice)

  • instruktor ćwiczeń siłowych (AWF Katowice)

  • instruktor odnowy biologicznej (AWF Katowice)

  • szkolenie FMS - ocena funkcjonalna, Technomex, Gliwice

  • szkolenie Trening Funkcjonalny, BMK Wrocław

  • i wiele innych...

bottom of page