top of page
Opinie trener online

Kristofer James,

piosenkarz The Scheme

Greg is total motivator! The past year I have been all over the world but with Greg’s constant online help I have been able to hit new goals. He has tremendous knowledge of health and wellbeing which along side the training is the perfect combination. I would highly recommend him to any of you out there looking for the ultimate goal” 

opinie trener personalny wrocław

Robert Witka,
trener koszykówki,
reprezentant Polski

Grzegorz posiada niezwykła umiejętność motywowania ludzi do pracy. Każdemu treningowi pod Jego okiem towarzyszy mnóstwo pozytywnej energii, która motywowała mnie do pracy na sobą do ostatniej sekundy. Grzegorz nigdy nie odpuszczał, liczył każda sekundę przerwy oraz wyciągał ze mnie ostatnie powtórzenia dzięki czemu osiągnąłem świetne rezultaty. 

trener personalny online opinie

Vida Ghaffari,

reporterka TV

“Greg is an energetic, motivated and spirited trainer. Even those of us who are inspired to train want to take a break, but Greg keeps fitness enthusiasts even more fit. His enthusiasm and passion for fitness is contagious!”

trener personalny modeling

Maciej Lisowski,
właściciel agencji modelingowej ML Group

Pracując niemalże 20 lat w branży modowej jako menager modelek mogę potwierdzić, że utrzymanie niezbędnej formy dopuszczającej dziewczyny do pracy w zawodzie jest najtrudniejszą rzeczą, często wręcz niemożliwą. Grzegorz profesjonalnie, z pasją i ogromnym zaangażowaniem udowodnił wielokrotnie, że niemożliwe staje się możliwe. Obecnie ośmielam się powiedzieć, że forma treningu online przynosi większe efekty od tradycyjnego treningu z trenerem na siłowni. Jest to w pewnym stopniu na pewno efekt motywacji trenera na dziewczynę.  Szkoda, że modelki nie mają w sobie często tyle determinacji, profesjonalizmu i pokory jak sam trener Grzegorz, wówczas mielibyśmy co najmniej dwa razy więcej topowych polskich nazwisk na listach najlepszych modelek świata.

trener modeli

Uncover Models,
agencja modelingowa

Współpraca z Grzegorzem, to czysta przyjemność. Do każdej osoby podchodzi bardzo indywidualnie, w jego treningach nie ma miejsca na monotonię - są urozmaicone, ciekawe oraz przede wszystkim skuteczne. Niezmiernie doceniamy fakt, iż rozumie specyfikę branży modelingowej oraz rozumie, ze ciało modelki ma być szczupłe, ale także przede wszystkim wysportowane i jędrne. Nie ogranicza się jedynie do treningów, ale patrzy całościowo także na dietę. Pomógł już wielu naszym podopiecznym w dojściu do super formy, co zaowocowało u nich sukcesami na rynku lokalnym, a także międzynarodowym

trening modelek

Ewa Burak,
modelka Rebel Models

Największą zaletą Freebody Online jest bardzo indywidualne podejście i elastyczność. Nieważne czy mam do dyspozycji nowoczesną siłownię, czy też matę w domu, wystarczy jedna wiadomość do Grzegorza i w kalendarzu mam rozpisany trening dostosowany do okoliczności. Praca modelki związana jest z ciągłymi podróżami, zatem kolejną zaletą jest to, że swojego trenera online mogę zabrać ze sobą na każdy kontrakt. Ponadto trener Grzegorz poświęca masę czasu swoim podopiecznym. Gdy tylko ominę dwa treningi to już otrzymuję wiadomość kontrolną czy wszystko gra. Nie zamieniłabym swojego trenera na nikogo innego i polecam go każdemu, a w szczególności osobom, związanym z modelingiem. Grzegorz jest wybitnym profesjonalistą i dzięki niemu nie wypadałam z formy ani na chwilę przez ostatnie lata. 

Aleksandra Orłowska
modelka NEVA Models

Nigdy nie udało mi się osiągnąć tyle, ile udało mi się z Grzegorzem. Stosując się w 100% diety oraz treningów udało mi się nareszcie zejść w centymetrach w biodrach. Forma treningów online jest świetna i mogę trenować w którymkolwiek miejscu na świecie się aktualnie znajduje. Grzegorz jest zawsze wyrozumiały i motywujący, ale tez stawia na ciężką pracę. Praca online z takim trenerem jest moim zdaniem prawdziwą rewolucją w treningach.

Anna
przedsiębiorca

Drogie Panie! Możecie tylko zacząć zacierać ręce, ze macie  takiego profesjonalistę. Miałam ogromna przyjemność kształtować swoja sylwetkę pod okiem Grzegorza i nie mogłam trafić lepiej. Tak szybko wróciłam do formy sprzed ciąży. Po prostu inteligentny trener!! Docencie to!

Katarzyna,
pracownik biurowy

Kiedy zrozumiałam, że nadszedł najwyższy czas by zmienić swój tryb życia trafiłam na Grzegorza. Dla kobiety po 30-stce, matki dwójki dzieci, której dotąd regularna aktywność fizyczna była obca, treningi z Grzegorzem okazały się strzałem w dziesiątkę. Grzegorz jest nie tylko trenerem mającym duża wiedzę. Jest osobą posiadającą umiejętność skutecznej motywacji, która pozwala przezwyciężyć pojawiające się chwile zwątpienia i jednocześnie zrozumieć, ze to naprawdę ma sens! Efektem wspólnych treningów i chyba najważniejszym wyznacznikiem dla kobiety, ze warto jest zauważalna poprawa wyglądu i kondycji fizycznej. Polecam każdemu treningi z Grzegorzem, a przede wszystkim osobom początkującym, którym brak wiary w swoje możliwosci.

bottom of page