top of page

Dieta

Dieta jest podstawą zdrowego trybu życia oraz osiągnięcia wyznaczonego przez Ciebie celu. Jeśli chcesz schudnąć, przybrać na masie oraz zmienić swój dotychczasowy styl żywienia na zdrowy niezbędne jest opracowanie planu żywieniowego, który będzie idealnie pasował do Twojego celu. 

Dieta z Freebody Online

Kaloryczność jest niezbędna do osiągnięcia celu. Odpowiednia podaż energii musi być dostosowana do Twojego celu w zależności od aktywności fizycznej w ciągu dnia. Freebody Online stawia na sprawdzone metody dostosowania żywienia pod cel do osiągnięcia w postaci dokładnych wyliczeń kalorycznych. 

 

Makroskładniki dostosowane do celu są kluczem do idealnej diety. Odpowiedni stosunek węglowodanów, tłuszczy i białka w diecie gwarantują efekty stosowania diety. 

 

Łatwe posiłki charakteryzują usługę dietetyczną Freebody Online. Prosta dieta sprawi, że polubisz przygotowywać swoje posiłki. 

Ekonomiczne produkty sprawią, że dieta jest wyjątkowo przyjemna dla Twojego portfela. Zauważysz, jak wiele możesz zaoszczędzić na jedzeniu.

 

Lista zakupów to ogromne ułatwienie Twoich zakupów. Z listą produktów unikniesz zapominania czy też spisywania produktów z Twojej diety.

 

Kontakt jest konieczny do osiągnięcia efektu. Począwszy od pełnego wywiadu na początku współpracy, poprzez analizę pomiarów oraz ciągłą motywację jesteś w stanie osiągnąć sukces. Stawiam na Twój sukces, dlatego kontakt jest tak dla mnie ważny.

189 zł

indywidualny plan żywieniowy na 28 dni

wyliczona kaloryczność do celu

proporcje makroskadników uwzględniające cel

modyfikacje posiłków i produktów

bieżąca analiza pomiarowa

aapl.png

wsparcie żywieniowe

ciągły kontakt

bottom of page